Drugi dio selekcije učenika prijavljenih za mobilnosti u 2024./2025.

Autor: Daniela Usmiani, 15. 9. 2024.

Poštovani učenici i nastavnici koji ste se javili za sudjelovanje na mobilnostima Erasmus projekta "Future in our hands III", objavljujemo da će se drugi dio selekcije održati u srijedu u 12:30.

Učenici koji dolaze na selekciju dužni su donijeti, ukoliko je već nisu donije ranije, pisanu suglasnot roditelja za sudjelovanjem na mobilnostima.

Svi učenici koji nisu sudjelovali na frugom dijelu selekcije, a ptijavili su se za sudjelovanje dužni su doći u ponedjeljak u 13:00 u hol škole kako bi odradili drugi dio ili pismeno otkazati svoju prijavu na mail daniela.usmiani@skole.hr

Svi učennici koji su sudjelovali 18.9 na postupku drugog dijela selekcije, zahvaljujemo im se i ukoliko imaju problema s slanjem video uratka dođu do ureda koordinatorice (kancelarija kooridnatora Državna matura) kako bismo im pogli ili neka se jave mailom da trebaju pomoć.