Vijeće učenika Srednje škole Bedekovčina

Vijeće učenika naše škole ove je školske godine konstituirano 30. 9. 2010. kada su izabrani ovogodišnji predstavnici Vijeća.

Presjednica je Manuela Kovjanić iz 4.Ma,

zamjenik predsjednice je Goran Bručić iz 3.a.

Predstavnici po godinama su:

Krešimir Mutak iz 1.a za prve razrede,

Marela Hrkač iz 2.Ma za druge razrede,

Danijela Božić iz 3.Ma za treće razrede,

Dominik Veverec iz 4.G za četvrte razrede.

Prvi sastanak VU
Daniela Usmiani / datum: 15. 10. 2010. 22:05

Na prvom sastanku VU donesen je Poslovnik o radu Vijeća učenika naše škole kao i Etički kodeks učenika škole.

Donesena je odluka o prikupljanju pomoći za učenike slabijeg socijalnog statusa u iznosu od 2 Kn mjesečno po učeniku.

Dogovoreno je da blagajnici svih razreda skupljeni novac donose u Pedagošku službu svakog 15. u mjesecu.

Plan rada za ovu godinu biti će donesen na sljedećoj sjednici VU do kada će svi članovi razmisliti o idejama i eventualnim projektima koje bi željeli raditi ove godine. Konzultirat će se i sa svojim razredima i razrednicima. Naše Vijeće učenika dio je Vijeća učenika KZŽ te će u svom radu djelovati i prema zajednički donešenim planovima i projektima.

Na sjednici je izabrana i učenica koja će biti predstavnik u novoformiranom Povjerenstvu za kvalitetu koje će realizirati pilot projekt samovrednovanja u koji je škola ove godine izabrana među 20 strukovnih škola u Hrvatskoj.

Svojom aktivnošću u radu Povjerenstva Marela Hrkač iz 2.Ma imat će mogućnost utjecati na kvalitetu nekih segmenata školskog života.

[OPŠIRNIJE]