Natječaji za radno mjesto Vijest ima dokument u privitku

Autor: Krasnodor Mikša, 22. 10. 2021. 14:36

Srednja škola Bedekovčina objavljuje natječaj za zasnivanje radnog odnosa - tajnik/ca.

Natječaji za radna mjesta Vijest ima dokument u privitku

Autor: Krasnodor Mikša, 27. 9. 2021. 10:38

Srednja škola Bedekovčina objavljuje više natječaje za zasnivanje radnih odnosa: noćni pazitelj/paziteljica u učeničkom domu, čistač/čistačica, nastavnik/nastavnica stručnih predmeta u građevini i poljoprivredi.

Natječaji za radno mjesto Vijest ima dokument u privitku

Autor: Krasnodor Mikša, 7. 9. 2021. 15:03

Srednja škola Bedekovčina objavljuje natječaje za zasnivanje radnog odnosa - nastavnik/ca Engleskog jezika i čistač/ica.

Odluka o nezasnivanju radnog odnosa Vijest ima dokument u privitku

Autor: Krasnodor Mikša, 6. 9. 2021. 15:14

Odluka o nezasnivanju radnog odnosa za radno mjesto nastavnika Engleskog jezika nalazi se u prilogu ove obavijesti.

Natječaji za radna mjesta Vijest ima dokument u privitku

Autor: Krasnodor Mikša, 24. 8. 2021. 10:29

Srednja škola Bedekovčina objavljuje više natječaje za zasnivanje radnih odnosa u područjima poloprivrede, strojarstva, medicine i općih predmeta.

Natječaj za radno mjesto Vijest ima dokument u privitku

Autor: Krasnodor Mikša, 1. 6. 2021. 11:54

Srednja škola Bedekovčina objavljuje natječaje za zasnivanje radnog odnosa - kuhar/kuharica.

Natječaj za ravnatelja škole Vijest ima dokument u privitku

Autor: Krasnodor Mikša, 23. 4. 2021. 08:46

Na temelju članka 126. stavka 1, i članka 127. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi te članka 60. Statuta Srednje škole Bedekovčina, Školski odbor Srednje škole Bedekovčina, raspisuje natječaj za imenovanje ravnatelja.

Natječaj za radna mjesta Vijest ima dokument u privitku

Autor: Krasnodor Mikša, 4. 2. 2021. 11:51

Srednja škola Bedekovčina objavljuje natječaje za zasnivanje radnog odnosa - nastavnik/ica Engleskog jezika, nastavnik/ica Hrvatskog jezika, nastavnik/ica stručnih predmeta u poljoprivredi i nastavnik/ica stručnih predmeta iz pedagogije..

Natječaj za radno mjesto Vijest ima dokument u privitku

Autor: Krasnodor Mikša, 4. 1. 2021. 11:10

Srednja škola Bedekovčina objavljuje natječaj za zasnivanje radnog odnosa - spremač/ica.

CMS za škole logo
Srednja škola Bedekovčina / Gajeva 1, HR-49221 Bedekovčina / ss-bedekovcina.skole.hr / ured@ss-bedekovcina.skole.hr