Natječaj za radno mjesto - tajnik/ca Vijest ima dokument u privitku

Autor: Daniela Usmiani, 27. 5. 2022. 19:54

Srednja škola Bedekovčina objavljuje natječaj za zasnivanje radnog odnosa - tajnik/ca na neodređeno puno radno vrijeme, uz uvjet probnog rada u trejanju od 3 mjeseca.

Kandidati prijavljeni na natječaj obavezno se testitiraju. Pravni izvori za pripremu kandidata za testiranje nalaze se u podrubrici Testiranje kandidata, kao i sadržaj i način testiranja. Sve ostale obavijesti vezane uz natječaj objavljivat će se na mrežnoj stranici škole.

[više]

Srednja škola Bedekovčina objavljuje natječaj za zasnivanje radnog odnosa - suradnik u odgoju - noćni pazitelj/ica Vijest ima dokument u privitku

Autor: Daniela Usmiani, 25. 4. 2022. 21:25

Srednja škola Bedekovčina objavljuje natječaj za zasnivanje radnog odnosa - suradnik u odgoju - noćni pazitelj/ica, na neodređeno puno radno vrijeme.

[više]

Odluka o neizboru kandidata po natječaju - suradnik/ca u odgoju -noćni pazitelj/ica Vijest ima dokument u privitku

Autor: Daniela Usmiani, 19. 4. 2022. 19:14

Odluka u prilogu.

Autor: Daniela Usmiani, 1. 3. 2022. 22:11

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa Vijest ima dokument u privitku

Autor: Daniela Usmiani, 8. 2. 2022. 13:25

Srednja škola Bedekovčina objavljuje natječaj za zasnivanje radnog odnosa - nastavnik/nastavnica fizike i nastavnik/ca stručnih predmeta u graditeljstvu, na određeno nepuno radno vrijeme.

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa Vijest ima dokument u privitku

Autor: Daniela Usmiani, 11. 1. 2022. 17:50

Srednja škola Bedekovčina objavljuje natječaj za zasnivanje radnog odnosa - nastavnik/nastavnica geografije, na određeno nepuno radno vrijeme.

Autor: Krasnodor Mikša, 24. 12. 2021. 10:40

Srednja škola Bedekovčina objavljuje natječaje za zasnivanje radnog odnosa - administrativni radnik/radnica i računovodstveni radnik/radnica.

Autor: Krasnodor Mikša, 25. 11. 2021. 14:46

Srednja škola Bedekovčina objavljuje natječaj za zasnivanje radnog odnosa - tajnik/ca, nastavnik iz područja strojarstva, medicine i engleskog jezika.

[više]

Poništenje natječaja Vijest ima dokument u privitku

Autor: Krasnodor Mikša, 4. 11. 2021. 18:56

Natječaj za tajnika/cu od 4. studenog 2021. poništava se zbog proceduralnih razloga.

Autor: Krasnodor Mikša, 22. 10. 2021. 14:36

Srednja škola Bedekovčina objavljuje natječaj za zasnivanje radnog odnosa - tajnik/ca.

Natječaji za radna mjesta Vijest ima dokument u privitku

Autor: Krasnodor Mikša, 27. 9. 2021. 10:38

Srednja škola Bedekovčina objavljuje više natječaje za zasnivanje radnih odnosa: noćni pazitelj/paziteljica u učeničkom domu, čistač/čistačica, nastavnik/nastavnica stručnih predmeta u građevini i poljoprivredi.

Autor: Krasnodor Mikša, 7. 9. 2021. 15:03

Srednja škola Bedekovčina objavljuje natječaje za zasnivanje radnog odnosa - nastavnik/ca Engleskog jezika i čistač/ica.

[više]

Odluka o nezasnivanju radnog odnosa Vijest ima dokument u privitku

Autor: Krasnodor Mikša, 6. 9. 2021. 15:14

Odluka o nezasnivanju radnog odnosa za radno mjesto nastavnika Engleskog jezika nalazi se u prilogu ove obavijesti.

Natječaji za radna mjesta Vijest ima dokument u privitku

Autor: Krasnodor Mikša, 24. 8. 2021. 10:29

Srednja škola Bedekovčina objavljuje više natječaje za zasnivanje radnih odnosa u područjima poloprivrede, strojarstva, medicine i općih predmeta.

Natječaj za radno mjesto Vijest ima dokument u privitku

Autor: Krasnodor Mikša, 1. 6. 2021. 11:54

Srednja škola Bedekovčina objavljuje natječaje za zasnivanje radnog odnosa - kuhar/kuharica.

[više]

Natječaj za ravnatelja škole Vijest ima dokument u privitku

Autor: Krasnodor Mikša, 23. 4. 2021. 08:46

Na temelju članka 126. stavka 1, i članka 127. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi te članka 60. Statuta Srednje škole Bedekovčina, Školski odbor Srednje škole Bedekovčina, raspisuje natječaj za imenovanje ravnatelja.

[više]

Natječaj za radna mjesta Vijest ima dokument u privitku

Autor: Krasnodor Mikša, 4. 2. 2021. 11:51

Srednja škola Bedekovčina objavljuje natječaje za zasnivanje radnog odnosa - nastavnik/ica Engleskog jezika, nastavnik/ica Hrvatskog jezika, nastavnik/ica stručnih predmeta u poljoprivredi i nastavnik/ica stručnih predmeta iz pedagogije..

Natječaj za radno mjesto Vijest ima dokument u privitku

Autor: Krasnodor Mikša, 4. 1. 2021. 11:10

Srednja škola Bedekovčina objavljuje natječaj za zasnivanje radnog odnosa - spremač/ica.

CMS za škole logo
Srednja škola Bedekovčina / Gajeva 1, HR-49221 Bedekovčina / ss-bedekovcina.skole.hr / ured@ss-bedekovcina.skole.hr