Savjetovanje sa zainteresiranom javnošću

Sukladno članku 11. Zakonom o pravu na pristup informacijama («Narodne novine» broj 25/13., 85/15.) uređuje se ustavno pravo na pristup informacijama i pravo na ponovnu uporabu informacija koje posjeduju tijela javne vlasti. U skladu s time Srednja škola Bedekovčina dužna je radi informiranja javnosti, na svojim mrežnim stranicama objaviti savjetovanja o nacrtima općih akata te izvješća o provedenim savjetovanjima.

Savjetovanje sa zainteresiranom javnošću provodi se o nacrtima onih općih akata kojima Srednja škola Bedekovčina uređuje pitanja iz svog djelokruga, a čijim se donošenjem ili izmjenama utječe na interese građana i pravnih osoba.

Mišljenja, primjedbe i prijedlozi na predloženi nacrt dostavljaju se elektronskim putem na sljedeću adresu – sskola-bedekovcina@kr.t-com.hr

Po završetku savjetovanja, izvješće o savjetovanju javno se objavljuje na internetskoj stranici Srednje škole Bedekovčina: