Članovi prirodoslovnog aktiva su profesori matematike, fizike, biologije, kemije, računalstva.

U okviru rada aktiva razmjenjuju se primjeri dobre prakse, raspravlja o problematici nastave prirodoslovlja, obrađuju pedagoške teme vezane uz rad s učenicima.

Profesori održavaju predavanja o interesantnim temama iz njihove domene, odlazimo na stručne razglede.

Družimo se, međusobno podupiremo u težnji da našim učenicima omogućimo što bolje i kvalitetnije poučavanje naših srodnih predmeta.

2014./2015.

voditelj aktiva: Daniela Usmiani

Članovi aktiva:

1. Tajana Sedak Benčić - biologija

2. Saša Peričak - biologija

3. Marina Benko - kemija

4. Ivana Haramustek - kemija

5. Ivana Benčić - kemija

6. Jasenka Mutak - matematika

7. Daniela Usmiani - matematika i računalstvo

8. Sanja Videk - matematika i fizika

9. Marija Orešić -matematika

10. Vladimir Rubil - fizika

11. Dinka Štih Curiš - fizika

12. Željko Pelko - računalstvo

13. Hrvoje Kopjar - računalstvo

Priloženi dokumenti:
plan rada vijeca 2014-15.docx

Prirodoslovni aktiv - "Putovima orhideja"
Daniela Usmiani / datum: 16. 5. 2015. 17:05

Prirodoslovni aktiv škole održao je prošireni sastanak aktiva u prirodi. 16. svibnja 2015. posjetili smo manifestaciju "Dani orhideja" u Radoboju, koju organizira Javna ustanova za upravljanje zaštićenim prirodnim vrijednostima na području Krapinsko-zagorske županije i Općina Radoboj povodom obilježavanja 22. svibnja, Međunarodnog dana biološke raznolikosti i Dana zaštite prirode u Republici Hrvatskoj.

[OPŠIRNIJE]