Comenius corner/Comeniusov kutak

Učenici i profesori Srednje škole Bedekovčine trenutno sudjeluju u dva projekta Programa za cjeloživotno učenje, potprograma Comenius, pod pokroviteljstvom Agencije za mobilnost i financiranog od strane Europske Unije: ''EU Teens in Search of New Role Models'' (Mladi Europe u potrazi za novim uzorima) i ''Travelling in Europe through Legends'' (Putovanje kroz Europu pomoću legendi).

Razvoj, osobine i trenutno stanje projekta možete pronaći na pojedinoj poveznici.

Students and teachers of secondary school Bedekovčina currently involved in two projects under the EU's Lifelong Learning Programme, Sub-programme Comenius, sponsored by the Croatian Agency for Mobility and financed by the European Commission: ''EU Teens in Search of New Role Models'' and ''Travelling in Europe through Legends''.

Development, characteristics and current status of the project can be found on a particular link.