vijesti

Život i rad u Učeničkom domu Srednje škole Bedekovčina u vrijeme epidemije bolesti covid–19 šk. g. 2021./2022.

Autor: Krasnodor Mikša, 3. 9. 2021. 07:46

Poštovani roditelji,

Učenički dom SŠ Bedekovčine osigurava smještaj i prehranu za učenike naše i drugih škola. Temelj života i rada u domu je Godišnji plan i program rada iz kojeg proizlaze sve druge aktivnosti. Osim godišnjeg plana i programa, bitna odrednica života u domu je poštivanje Pravilnika o kućnom redu u učeničkom domu koji propisuje norme ponašanja u domu i dnevni raspored. Nepridržavanje  Pravilnika podliježe određenim disciplinskim mjerama i kaznama.

Također, u cilju očuvanja zdravlja naših učenika, članova njihovih obitelji i djelatnika doma dužni smo postupati u skladu s preporukama Ministarstva znanosti i obrazovanja i Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo opisanima u Uputama za sprečavanje i suzbijanje epidemije bolesti COVID 19 u školskim ustanovama u školskoj godini 2021./2022.  Sada već treću školsku godinu zaredom život i rad u domu, norme ponašanja i dnevni raspored u određenoj mjeri mijenjaju se i prilagođavaju trenutnim epidemiološkim uvjetima.

[više]

Natječaj za upis u 1. razred šk. g. 2021./2022. i Učenički dom Vijest ima dokument u privitku

Autor: Krasnodor Mikša, 6. 7. 2021. 06:56

Donosimo Natječaj za upis učenika u 1. razred Srednje škole Bedekovčina i učenički dom u šk. g. 2021./2022.

[više]

Uspjeh na Domijadi domske folklorne skupine (galerija)

Autor: Krasnodor Mikša, 1. 4. 2019. 09:59

Folklorno skupina Bedex našeg učeničkog doma osvojila je 1. mjesto učeničkog i 2. mjesto stručnog žirija na održanoj regionalnoj Domijadi u Zagrebu.

CMS za škole logo
Srednja škola Bedekovčina / Gajeva 1, HR-49221 Bedekovčina / ss-bedekovcina.skole.hr / ured@ss-bedekovcina.skole.hr