Korisne informacije

Prijevoz

Učenici i mentori bit će prevažani do radilišta autobusima u organizaciji škole-domaćina.

Đački dom

Učenici i nastavnici koji će tijekom Državnog natjecanja boraviti u Đačkom domu škole bit će smješteni po unaprijed određenom rasporedu. Sa sobom su dužni ponijeti ručnike i higijenski pribor.

Ujedno, neće biti moguća upotreba ormara u većini soba jer se u njima nalaze stvari učenika koji su u domu.

U novom dijelu doma dvije sobe dijele zajedničku kupaonicu, dok se u starom dijelu doma nalazi zajednička kupaonica za više soba.

Sve društvene prostorije opremljene su računalom s pristupom Internetu i televizorom.

U slobodno vrijeme, učenicima će na raspolaganju biti društvene igre te u slučaju lijepog vremena postoji mogućnost sportskih aktivnosti na otvorenom (nogomet, badminton).

Molimo sve one koji će boraviti u domu da pročitaju Kućni red Đačkog doma i istog se pridržavaju.

Gdje naći korisne informacije

Informacije vezane uz 22. državno natjecanje graditeljskih i geodetskih škola redovito će se objavljivati na mrežnim stranicama Srednje škole Bedekovčina (OVDJE!), ali i na Facebooku: službena stranica SŠ Bedekovčina i stranica 22. državnog natjecanja.