Građevinsko učilište
Školuje učenike za danas potrebna zanimanja u graditeljskom sektoru.

U trogodišnjim obrazovanju za zanimanje:
  • zidar
  • tesar
  • klesar
  • soboslikar-ličilac
  • pismoslikar
  • instalater grijanja i klimatizacije
  • mehaničar građevinskih i rudarskih strojeva
  • rukovatelj samohodnim građevinskim strojevima
  • proizvođač keramike
  • keramičar oblagač.

U četverogodišnjem obrazovanju za zanimanje:
  • građevinski tehničar
  • arhitektonski tehničar.

Učenici redovito postižu zapažene rezultate na državnim natjecanjima, kako iz četverogodišnjih tako i trogodišnjih zanimanja.

Državno natjecanje strukovnih škola WorldSkills i uspjesi naših učenika

Autor: Krasnodor Mikša, 15. 5. 2021. 08:06

Na ovogodišnjem državnom natjecanju strukovnih škola World Skills Croatia učenici Srednje škole Bedekovčina osvojili su izvrsna i visoka mjesta.

Državno natjecanje održavalo se u Zagrebu od 11. do 13. svibnja u organizaciji Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih, a Srednja škola Bedekovčina nastupila je u čak 10 disciplina.

[više]

Glasujte za najbolje radove za državno natjecanje

Autor: Krasnodor Mikša, 27. 4. 2021. 07:57

Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih predložila je radove za koje se mogu dati glasovi do 4. svibnja 2021. i koji će biti nagrađani na smotri WorldSkills Croatia. Između ostalih, možete glasati i za projekt naše učenice Barbare Salatko.

[više]

Povelja o suradnji u cilju dekarbonizacije zgrada

Autor: Krasnodor Mikša, 4. 11. 2019. 09:51

Ministarstvo graditeljstva i prostornog uređenja pozvalo je Srednju školu Bedekovčina na potpisivanje „Povelje o suradnji u cilju dekarbonizacije zgrada do 2050. godine“.

[više]

Knauf Junior Trophy (Press Clipping)

Autor: Krasnodor Mikša, 13. 6. 2019. 14:31

Od 4. do 7. lipnja održavalo se međunarodno natjecanje montera suhe gradnje Knauf Junior Trophy u Salzburgu, Austrija, na kojem su sudjelovali i učenici Srednje škole Bedekovčina.

[više]

Znanjem do energetskih ušteda (video+Press Clipping)

Autor: Krasnodor Mikša, 2. 6. 2019. 09:08

U ponedjeljak je u Energetskom centru Bračak bio obilježen Energetski dan Krapinsko – zagorske županije pa se tim povodom održala završnica 10. izdanja projekta „Znanjem do energetskih ušteda“ na kojem je naš učenik Karlo Sinković osvojio prvo mjesto.

[više]

Novo zanimanje - soboslikar ličilac dekorater (video) Vijest ima dokument u privitku

Autor: Krasnodor Mikša, 10. 5. 2019. 08:32

U Krapini je održana konferencija za medije na kojoj su predstavljeni novi obrazovni programi u srednjim školama na području Krapinsko-zagorske županije, a u Srednjoj školi Bedekovčina to je soboslikar ličilac dekorater.

Olimpijski plakat

Autor: Krasnodor Mikša, 4. 5. 2019. 09:21

U Poreču je otvorena izložba učeničkih radova na temu Olimpijskog plakata, u organizaciji Hrvatskog školskog sportskog saveza, na kojem je 3. mjesto osvojila naša učenica Barbara Salatko.

Izložba inovacija

Autor: Krasnodor Mikša, 30. 4. 2019. 07:22

Rad naše učenice Petre Sente pozvan je na izlaganje na Izložbu inovacija u Ivanić Grad.

CMS za škole logo
Srednja škola Bedekovčina / Gajeva 1, HR-49221 Bedekovčina / ss-bedekovcina.skole.hr / ured@ss-bedekovcina.skole.hr