Županijsko natjecanje u krosu
Autor: Krasnodor Mikša, 28. 10. 2017.

U srijedu, 25. listopada 2017., u Krapinskim Toplicama održano je županijsko natjecanje Cross miting za učenike osnovnih i srednjih škola, na kojem su nastupali i predstavnici naše škole, od kojih su djevojke osvojile ekipno 3. mjesto.

Za natjecanje je prijavljeno 424 učenika iz 36 osnovnih i srednjih škola. Srednjoškolke su trčale na stazi dugoj 1600 metara, dok su srednjoškolci trčali na 2000 metara.

Od prijavljenih 8 srednjoškolskih ekipa u kategoriji djevojaka naše su predstavnice osvojile 3. mjesto, dok su mladići ekipno osvojili 7. mjesto.

Ekipu djevojaka činile su Petra Kucelj, Sabina Jalšavečki, Tea Mišković i Lorena Povijač. Za ekipu mladića trčali su Kristijan Belanović, Matija Ciglenečki, Filip Trnjar i Drago Bajcer.

Obje ekipe učenika pripremala je i vodila prof. Tatjana Tuđa.

Slike: Petra Kucelj