Večer matematike
Autor: Krasnodor Mikša, 15. 12. 2017.

Prošli četvrtak u našoj školi po treći puta održana je Večer matematike.

Večer matematike projekt je Hrvatskog matematičkog društva. Provodi se od 2013., a naša škola sudjeluje od 2015. godine. Nizom malih radionica učenicima se otkriva zabavna strana matematike, razvija se pozitivan stav i popularizira matematika.

Večer matematike organizirali su svi profesori matematike naše škole u suradnji s profesorima informatike. Večeru je posjetilo sveukupno 47 učenika škole iz sljedećih razreda: 1. G, 1. Ma, 1. Mb, 1. d, 2. Ma, 2. P i 2. G. Mišljenja učenika bila su pozitivna. Bilo im je zabavno i dinamično, no ipak nekolicina učenika smatra da je bilo premalo zadataka.

Anamarija Grozdek, 2. Ma