Nacionalni ispiti iz Hrvatskog jezika
Autor: Krasnodor Mikša, 24. 11. 2018.

U ponedjeljak, 26. studenog, učenici 3. G i 3. Mb pisat će nacionalni ispit iz Hrvatskog jezika i taj dan neće imati nastave.

Ispit se piše u učionicama 19 i 21 (stara dvorana) u poslijepodnevnoj smjeni i u tom dijelu zgrade neće se održavati nastava. Stoga se mole učenici i nastavnici da svojim obzirnim ponašanjem pomognu navedenim učenicima koji će pisati ispit i omoguće im atmosferu koja će biti motivirajuća za pisanje.

Nacionalni ispit počet će se pisati u 13:10.

Učenici 3. G i 3. Mb moraju doći u školu najkasnije pola sata prije ispita, sa sobom imati identifikacijski dokument i kemijsku olovku crne ili plave boje. Sa sobom mogu unijeti i bočicu vode, ali bez etikete.

Ispit se sastoji od dva dijela sa stankama i završnom anketom. Cijeli proces trebao bi trajati najviše do 17:15.

Nadamo se da će se učenici potruditi napisati najbolje što mogu i želimo im puno uspjeha.

Ispitni koordinatori