Monografija medicinskog učilišta

Autor: Krasnodor Mikša, 7. 12. 2022.

Povodom 30 godina Medicinskog učilišta Srednje škole Bedekovčina izdana je monografija povodom te obljetnice.

Monografija je rezultat rada mnogobrojnih nastavnika Srednje škole Bedekovčina i pogled na obrazovanje i učenike u ovih 30 godina. Sami nastavnici i učenici medicinske sestre / tehničari opće njege i fizioterapeutski tehničari/ke pišu o svom radu, uspjesima i utjecaju školovanja u našoj školi na vlastite živote. Kako smo počeli i kako su izgledali nastava i vježbe u zdravstvenim ustanovama prvih godina, tko je sve radio i s kime smo surađivali svih ovih desetljeća, tko se sve školovao u Učilištu, gdje stojimo danas i čemu stremimo u budućnosti, pogledajte i pročitajte u monografiji u nastavku.