Državna matura - jesenski rok

Autor: Krasnodor Mikša, 18. 8. 2023.

U ponedjeljak, 21. kolovoza 2023., počinjemo s pisanjem ispita državne mature u jesenskom roku šk. g. 2022./2023.

Svi ispiti pisat će se u drugom dijelu glavne zgrade (dio s računovodstvom).

Učenici trebaju doći najmanje pola sata prije svakog ispita na glavni ulaz škole.

Na ispitu je dozvoljeno imati pribor koji je propisan ispitnim katalogom za pojedini predmet. Također se može unijeti i bočica vode (bez natpisa). Hranu je zabranjeno unositi.

Rezultati ispita u jesenskom roku objavit će se 11. rujna 2023. kada počinje teći 48-satni rok za prigovore. Objava konačnih rezultata bit će 18. kolovoza, a podjela potvrda o položenim ispitima državne mature u jesenskom roku organizirat će se 19. rujna 2023.

Ispitni koordinatori