3. poljoprivredni sajam Agrofest

Autor: Krasnodor Mikša, 12. 9. 2023.

Srednja škola Bedekovčina partner je Srednjoj školi „Arboretum Opeka“ u sklopu projekta Uspostava Regionalnog centra kompetentnosti u poljoprivredi, koja organizira 3. poljoprivredni sajam Agrofest, te poziva sve zainteresirane da se pridruže kao izlagači na sajmu.

Više u nastavku.

Sajam se održava u svrhu promocije strukovnih zanimanja i rada RCK-a te povezivanja poslodavaca i polaznika RCK-a. U sklopu sajma održat će se radionice za potencijalne polaznike obrazovanja odraslih, okrugli stolovi na različite teme, profesionalno usmjeravanje učenika, predstavljanje novih tehnologija u poljoprivrednoj proizvodnji.
Tema sajma je poljoprivredna mehanizacija i poljoprivredni proizvodi pa Vas pozivamo da nam se pridružite kao izlagači. Organizator izlagačima osigurava besplatno sudjelovanje na manifestaciji.
Prijavnica za izlagače i letak nalaze se u prilogu.

Priloženi dokumenti:
Agrofest_letak.pdf (1.38 MB)