Godišnja priznanja škole

Autor: Krasnodor Mikša, 23. 12. 2023.

Na svečanoj sjednici Školskog odbora dodijeljena su Godišnja priznanja škole za prošlu školsku godinu najuspješnijem učeniku, zaslužnom nastavniku i najboljoj suradnji s vanjskim suradnicima škole.

Godišnje priznanje među učenicima dobio je Branimir Ružđak, monter suhe gradnje, koji je prošle školske godine završio školovanje u našoj školi. Sva tri razreda završio je kao odličan učenik s uzornim vladanjem. Uz školu, angažiran je i u sportu te trenira nogomet u NK Mače, ali sudjelovao je i na Županijskom natjecanju školskih sportskih klubova KZŽ-a u rukometu te osvojio 2. mjesto na Županiji. Angažiran je i kao volonter. Državni je prvak u disciplini Suha gradnja na takmičenju Worldskills Croatia 2023.

Među nastavnicima godišnje prizanje dodijeljeno je nastavnici stručnih predmeta u medicini Božici Jurinec. Ona se istakla prošle školske godine u nizu promotivnih aktivnosti i projekata s učenicima kojima se obilježavaju različiti dani vezani uz rad medicinskog učilišta. Ujedno je i urednica monografije škole povodom 30 godina Medicinskog učilišta Srednje škole Bedekovčina.

I na kraju je Godišnjim priznanjem škole nagrađena uspješna suradnja škole i tvrtke Staklorez Burić. Nagrada je dodijeljena za izvrsnu suradnju sa školom, stipendirane učenika u programu Staklar, unapređenje rada škole te sudjelovanje u nizu školskih aktivnosti.

Prigodne medaljone i zahvalnice dodijelila je prof. Daniela Usmiani, predsjednica Školskog odbora.