Odabir tri najpovoljnije ponude - izlet u Veronu

Autor: Daniela Usmiani, 22. 12. 2015.

Povjerenstvo za provedbu javnoga poziva i izbor najpovoljnije ponude za realizaciju učeničke ekskurzije u Veronu dana 21. prosinca 2015. u 17.00 odabralo je tri ponude koje će predstaviti na roditeljskom sastanku.

Temeljem javnog poziva za organizaciju stručne ekskurzije u Veronu objavljenog na web stranici škole, a prema Pravilniku o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole održan je 21.12.2015. u 17.00 sati sastanak Povjerenstva za izbor najpovoljnije ponude.

Razmatrano je šest pristiglih ponuda turističkih i putničkih agencija:

1. Potočki Travel, A. Starčevića 3 Krapina,

2. Varaždin Tours doo, A. Stepinca 1 , Varaždin ,

3. Ban Tours, Kaptol 11 , Zagreb ,

4. Alka tours  putnička agencija Avenija M. Držića 4,Zagreb,

5. Spektar putovanja d.o.o Strossmayerov trg 8,Zagreb,

6. Taubek Tours, Jerovec 151, Jerovec.

Članovi povjerenstva jednoglasno su odabrali tri ponude koje će biti predstavljene roditeljima.

1. Potočki Travel, A.Starčevića 3, Krapina

2. Ban Tours, Kaptol 11, Zagreb

3. Taubek Tours, Jerovec 151, Jerovec

Predstavljanje ponuda i izbor agencije održat će se na  roditeljskom sastanku 3. P i 4. P razreda,

12.01.2016. u 17.00  sati.

Slavko Vinković, prof