Nastavak stručnog usavršavanja u sklopu Agroeduce

Autor: Krasnodor Mikša, 15. 3. 2016.

U sklopu projekta Agroeduca nastavnici naše škole zajedno s kolegama iz Gospodarske škole  Čakovec te Prirodoslovne škole Karlovac bili su na trodnevnom stručnom usavršavanju u Belom Manastiru na 11. znanstveno-stručnom savjetovanju hrvatskih voćara.

Savjetovanje su organizirale Hrvatska voćarska zajednica i Savjetodavna služba u suradnji s Poljoprivrednim fakultetom Osijek, Poljoprivrednim institutom Osijek, Agronomskim fakultetom Sveučilišta u Zagrebu, Hrvatskim centrom za poljoprivredu, hranu i selo, Institutom za jadranske kulture i melioraciju krša – Split i Zagrebačkim udruženjem voćara.

U sklopu savjetovanja posjećeni su i vinogradi i podrum Belja u Kneževim Vinogradima.

Mirjana Hudi-Vlahek, dipl.ing.agr.