Na Otvorenim danima tvrtke Pa-vin (galerija)

Autor: Krasnodor Mikša, 7. 4. 2016.

Učenici 3. P i 4. P razreda posjetili su u sklopu praktične nastave prostore tvrtke Pa-vin d.o.o. u Jastrebarskom i prisustvovali njihovim Danima otvorenih vrata.

Pa-vin je jedna od vodećih tvrtki u Republici Hrvatskoj specijalizirana za nabavljanje i distribuciju uređaja, alata, strojeva i ostale opreme za vinogradarstvo, vinarstvo i voćarstvo.

U sklopu izložbe predstavljeni su strojevi i uređaji za sve zahvate koji su potrebni u vinogradima i voćnjacima, te je izvršena demonstracija rada stroja za unutar rednu obradu tla. Također su izloženi uređaji i strojevi za berbu, preradu, skladištenje i čuvanje proizvoda.

Na Danima otvorenih vrata prisustvovale su i brojne udruge vinogradara pa tako i iz naše županije. Organizator je za sve sudionike osigurao i prigodni domjenak. Djelatnici tvrtke Pa-vin bili su otvoreni za pitanja te su nam izašli u susret omogućivši vožnju traktora našim učenicima.

Galerija.

Marko Sokolić, 4. P