Autor: Krasnodor Mikša, 5. 7. 2016.

Upisi u 1. razred Srednje škole Bedekovčina u ljetnom roku odvijat će se od 13. do 15. srpnja 2016. godine od 8,00 do 14,00 sati.

Na upise je potrebno donijeti sljedeću dokumentaciju:

-Potpisan obrazac o upisu  u I. razred srednje škole

-Potvrda nadležnog liječnika školske medicine za zanimanja: cvjećar i fizioterapeutski tehničar

-Liječnička svjedodžba medicine rada za zanimanja: agrotehničar, medicinska sestra opće njege/medicinski tehničar opće njege, arhitektonski i građevinski tehničar i sva trogodišnja zanimanja osim za cvjećara

-Ugovor o naukovanju za JMO programe

-Ostali dokumenti kojima su ostvarena dodatna prava za upis.

Do predaje upisnice roditelj/skrbnik učenika plaća 50,00 kn za povećane troškove praktične nastave, vježbi u praktikumima i kabinetima te izrade programa u školi. Dokaz uplate potrebno je dostaviti prilikom predaje upisnice.

U isto vrijeme odvijat će se i prijave za smještaj i upis učenika u Dom učenika

Za sve ostale informacije pogledajte našu rubriku Upisi 2016./2017. ili nas kontaktirajte na brojeve telefona objavljene u Natječaju za upis u 1. razred.