Završna konferencija projekta Agroeduca

Autor: Krasnodor Mikša, 25. 11. 2016.

Završna konferencija projekta Agroeduca održat će se 28. studenog 2016. u 17 sati u Srednjoj školi Bedekovčina.

Srednja škola Bedekovčina je u periodu od 29. studenog 2015. do 29. studenog 2016. provodila projekt „Agroeduca“ u području  obrazovanja odraslih kao škola partner zajedno s Prirodoslovnom školom Karlovac i Gospodarskom školom Čakovec, koja je bila i nositelj projekta.

Većina je projektnih aktivnosti provedena. Preostaje još podjela uvjerenja polaznicima osposobljavanja u području poljoprivrede koja će se održati u sklopu završne konferencije na kojoj ćemo prezentirati ostvarene rezultate „Agroeduce“ i njihov doprinos jačanju kapaciteta naše ustanove.