NATJEČAJ za zasnivanje radnih odnosa

Autor: Daniela Usmiani, 21. 10. 2011.

SREDNJA ŠKOLA BEDEKOVČINA

49221 Bedekovčina, Ljudevita Gaja 1

e-mail: sskola-bedekovcina@kr.t-com.hr

tel. 049/213-994, 213-514

Bedekovčina, 21.10.2011.

Na osnovu odluke ravnatelja škole objavljuje

za zasnivanje radnih odnosa

1. Nastavnik engleskog i njemačkog jezika – 1 izvršitelj na određeno puno radno vrijeme za šk. 2011./2012. god.– prof. engleskog i njemačkog jezika.
  2. Nastavnika njemačkog  jezika – 1 izvršitelj na nepuno radno vrijeme 6 sati nastave tjedno za šk. 2011./2012. godinu – prof. njemačkog jezika.
  3. Nastavnik engleskog jezika – 1 izvršitelj puno radno vrijeme, zamjena za bolovanje, - prof.engleskog jezika.
  4. Nastavnik matematike – 1 izvršitelj na neodređeno puno radno vrijeme  – prof. matematike.
  5. Nastavnik fizike – 1 izvršitelj nepuno radno vrijeme, 14 sata nastave tjedno, do povratka ravnatelja na radno mjesto - prof. fizike.
  6. Nastavnika biologije – 1 izvršitelj na neodređeno nepuno radno vrijeme, 17 sati nastave tjedno, - prof. biologije.
  7. Nastavnik psihologije – 1 izvršitelj na neodređeno nepuno radno vrijeme 5 sati nastave tjedno – prof. psihologije
  8. Nastavnik strukovnih predmeta u graditeljstvu – 1 izvršitelja na neodređeno puno radno vrijeme – dipl. ing. građ.
  9. Nastavnik strukovnih predmeta u graditeljstvu – 1 izvršitelj  na neodređeno puno radno vrijeme – dipl. ing. arh.
  10. Nastavnik – suradnik u nastavi za praktičnu nastavu – 1 izvršitelj na neodređeno puno radno vrijeme – klesarski tehničar.
  11. Nastavnik – suradnik u nastavi za praktičnu nastavu – 1 izvršitelj na neodređeno puno radno vrijeme – plinoinstalater.
  12. Nastavnik petrografije – 1 izvršitelj na neodređeno nepuno radno vrijeme 3 sata nastave tjedno – prof. geologije i geografije.
  13. Nastavnik stručnih predmeta u zdravstvu – 1 izvršitelj na neodređeno puno radno vrijeme – prvostupnik fizioterapije/diplomirani fizioterapeut.
  14. Domar – kućni majstor – 1 izvršitelj na neodređeno s pola radnog vremena – SSS
  15. Spremačica – 1 izvršitelj puno radno vrijeme, zamjena za bolovanje.
  16. Nastavnik stručnih predmeta u zdravstvu – 1 izvršitelj, puno radno vrijeme, zamjena za porodiljski – prvostupnik fizioterapije/diplomirani fizioterapeut.

Uvjeti prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN br. 87/2008.), Zakonu o strukovnom obrazovanju (NN br. 30/2009.)  i  Pravilniku o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju nastavnika u srednjem školstvu (NN  br. 1/96, 80/99). Posebni uvjet za točke 13. i 16. je položen stručni ispit u zdravstvu,  a za točke 8. i 9. stručni ispit u graditeljstvu.

Natječaj je otvoren 8 dana od dana objave. Obavijest 30 dana. Stupanje na rad prema dogovoru

Ponude uz potrebnu dokumentaciju ( životopis, rodni list, domovnica, diploma/svjedodžba/uvjerenje o stručnosti, potvrda o nekažnjavanju – sve u kopiji ili originalu )  o ispunjavanju uvjeta natječaja dostaviti na adresu škole.

ravnatelj

Zlatko Radman, prof.

SREDNJA ŠKOLA BEDEKOVČINA

49221 Bedekovčina, Ljudevita Gaja 1

e-mail: sskola-bedekovcina@kr.t-com.hr

tel. 049/213-994, 213-514

Bedekovčina, 22.10.2011.

Na osnovu odluke ravnatelja škole objavljuje

za zasnivanje radnih odnosa

1. Nastavnik strukovnih predmeta u poljoprivredi – 1 izvršitelj  na nepuno radno vrijeme 15 sat nastave tjedno – dipl. ing. agronomije, smjer stočarstvo.

ravnatelj

Zlatko Radman, prof.