Regionalni program za mlade

Autor: Krasnodor Mikša, 23. 12. 2016.

Krapinsko-zagorska županija u partnerstvu s Mrežom udruga Zagor i u suradnji sa Savjetom mladih Krapinsko-zagorske županije provodi projekt Regionalni program za mlade te provodi anketu o potrebama i problemima mladih koje bi uvrstila u Program.

Projekt je počeo 01.11.2016. i trajat će do 31.10.2017. Projekt se provodi na području Krapinsko-zagorske županije.

Ovim putem pozivamo učenike na uključivanje u provedbu projekta popunjavanjem on-line ankete koju možete naći na poveznici.

Cilj provođenja upitnika je prikupiti podatke o problemima i potrebama mladih kako bi se što kvalitetnije pripremila temeljna analiza za izradu Regionalnog programa za mlade Krapinsko-zagorske županije. Regionalni program je strategija usmjerena mladima, a obuhvaća mjere poboljšanja života mladih u županiji.

Upitnik provodi Krapinsko-zagorska županija u partnerstvu s Mrežom udruga Zagor i u suradnji sa Savjetom mladih KZŽ-a sufinancira ga Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku.