Učenici sade breze

Autor: Krasnodor Mikša, 18. 11. 2011.

Danas smo ''uhvatili'' učenike 1. P razreda u sadnji breza.

Učenici prvog razreda Poljoprivrednog učilišta naše škole breze su sadili tijekom svoje praktične nastave. Breze su posađene iza škole i na njih će gledati, kada narastu do punog obujma, učenici koji će imati nastavu u učionicama 12 i 15.

Svi mi koji smo ikada bili u tim učionicama znamo kako je predavati i slušati predavanja u Dvanaestici i Petnaestici tijekom ljetnih mjeseci i na početku nastavne godine. Sjećamo se obaveznih spuštenih roleta, otvorenih prozora i nesnosne vrućine koja je udarala kroz nedovoljnu zaštitu tih istih drvenih roleta.

Sada se nadamo da će trudom 1. P razreda ti mjeseci biti podnošljiviji i da ćemo s lakoćom moći boraviti u tim učionicama, u sjeni breza.

Više u galeriji.