Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

Autor: Daniela Usmiani, 3. 1. 2012.

SREDNJA ŠKOLA BEDEKOVČINA

49221 Bedekovčina, Ljudevita Gaja 1

e-mail: sskola-bedekovcina@kr.t-com.hr

tel. 049/213-994, 213-514

Bedekovčina, 3.1.2012.

Na osnovu odluke ravnatelja škole objavljuje

za zasnivanje radnih odnosa

1.        Nastavnika njemačkog  jezika – 1 izvršitelj na nepuno radno vrijeme 10 sati nastave tjedno za šk. 2011./2012. godinu – prof. njemačkog jezika.

Uvjeti prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN br. 87/2008.), Zakonu o strukovnom obrazovanju (NN br. 30/2009.)  i  Pravilniku o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju nastavnika u srednjem školstvu (NN  br. 1/96, 80/99).

Natječaj je otvoren 8 dana od dana objave. Obavijest 30 dana. Stupanje na rad prema dogovoru

Ponude uz potrebnu dokumentaciju ( životopis, rodni list, domovnica, diploma/svjedodžba/uvjerenje o stručnosti, potvrda o nekažnjavanju – sve u kopiji ili originalu )  o ispunjavanju uvjeta natječaja dostaviti na adresu škole.

ravnatelj

Zlatko Radman, prof.