2. kolo u futsalu (galerija)

Autor: Krasnodor Mikša, 5. 2. 2018.

U petak je u Krapini održano drugo kolo županijskog natjecanja u futsalu u kojem su naši nogometaši nastavili uspješan prošlogodišnji niz.

U drugom kolu natjecali su se nogometaši iz SŠ Zabok, SŠ Oroslavje, SŠ Krapina, Gimnazije AGM Zabok, SŠ Pregrada i SŠ Bedekovčina.

Nogometaši Školskog kluba Bedex odigrali su dvije utakmice i obje pobijedili: SŠ Zabok 1:2, a SŠ Pregrada 1:4.

Ostaje za odigrati još treće kolo prije finalnog natjecanja u kojem će se naši nogometaši susresti s nogometašima zabočke gimnazije i SŠ Krapina.

Za futsalsku ekipu Srednje škole Bedekovčina igraju Krunoslav Boroša, Kristijan Starešina, Martin Šlogar, Ivan Bosec, Matej Hoić, Lukas Stojak, Marko Mlinarić, Patrik Turk, Josip Kipa, Andreas Trčak, a trener ekipe je prof. Roman Balen.

Galeriju drugog kola možete vidjeti na službenim stranicama Srednje škole Bedekovčina na Facebooku.