Županijsko natjecanje u rukometu

Autor: Krasnodor Mikša, 21. 2. 2018.

Srednja škola Bedekovčina domaćin je županijskog natjecanja u rukometu za mladiće koje se održava dva dana.

Rukometaši Školskog kluba Bedex igrali su svoje utakmice prvi dan zajedno s učenicima SŠ Oroslavje, SŠ Krapina i SŠ Zabok. Rezultati su sljedeći:

SŠ Oroslavje : SŠ Krapina     12:9

SŠ Bedekovčina : SŠ Zabok  11:4

SŠ Oroslavje : SŠ Bedekovčina         14:11

SŠ Oroslavje : SŠ Zabok        10:10

SŠ Zabok : SŠ Krapina          10:14

SŠ Krapina : SŠ Bedkovčina 14:14

Poredak natjecanja nakon prvog dana:

1. SŠ Oroslavje

2. SŠ Bedekovčina

3. SŠ Krapina

4. SŠ Zabok.

Rukometaši A.G.M. Zabok, SŠ Pregrada, ŠUDIGO-a Zabok i SŠ Zlatar igraju drugi dan.

U polufinale županijskog natjecanja u rukometu za mladiće plasirat će se prve dvije momčadi po skupinama. Polufinale će se održati u našoj školi.

Za Školski klub Bedex igraju Marko Mlinarić, Patrik Sinković, Krunoslav Boroša, Hrvoje Harapin, Izidor Kranjčec, David Škvorc, Lukas Stojak, Mihael Martinić, Ivan Bertić, Drago Bajcer i Matej Hoić. Trener je prof. Hrvoje Špiljak.