VIDEO - Projekt Kurikulum za pedologiju na HRT-u

Autor: Krasnodor Mikša, 16. 2. 2012.

U petak, 17. veljače 2012., prikazana je na Hrvatskoj televiziji emisija Putem europskih fondova u sklopu koje je prikazan prilog o završenom projektu Kurikulum za pedologiju koji je provodilo Poljoprivredno učilište naše škole.

U emisijji Putem europskih fondova govorili su ravnatelj, Zlatko Radman, i voditeljica projekta Mirjana Hudi Valhek, kao i učenici kojima je projekt bio i namijenjen.

Srednja škola Bedekovčina, odnosno Poljoprivredno učilište, proveli su navedeni projekt i opremili laboratorij za ispitivanje zemlje, obrazovali nastvnike, sve kako bi modernizirali i podigli na viši stupanj kvalitetu škole.

Sve o projektu ''Kurikulum za pedologiju'' možete naći na linku.

Emisije ''Putem europskih fondova'' možete pogledati na školskom kanalu na Youtube-u, link.