Maškare

Autor: Krasnodor Mikša, 23. 2. 2012.

Ove su godine zamaskirani učenici bili i u našoj školi i u osnovnoj školi u Bedekovčini.

Tradicionalne maškare održale su se u staroj dvorani u organizaciji 4. Ma i njihove razrednice Martine Zaplatić. Pobijedio je 4. Mb, odnosno Rimljani. Drugi su bili 2. Mb Štrumfovi, a Mica mace (4. Ma) treći.

A u organizaciji Društva Naša djeca Bedekovčina u nedjelju 19. 2. 2012. u auli Osnovne škole Bedekovčina održan je Dječji fašnik. Uz nastup scenske družine Šareni svijet, program su vodili volonteri Srednje škole Bedekovčina – Iva, Rea, Alen, Magdalena, Lucija i Karolina. Svi su se veselili uz krafne, sokove i ples, igrale su se zanimljive igre, a izabrane su i najbolje maske.

Slike možete vidjeti na školskoj stranici na Facebooku i u našoj Galeriji. Zahvaljujemo volonterima i dr. Suzani Đanić na slikama.