preskoči na sadržaj

Srednja škola Bedekovčina

Login

Brojač posjeta
Ispis statistike od 8. 9. 2010.

Ukupno: 386137
Ovaj mjesec: 2425
Ovaj tjedan: 1034
Danas: 110
Kalendar
« Prosinac 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Dan škole
Autor: Krasnodor Mikša, 29. 5. 2018.

 

 

 

Povodom Dana škole koji će se održati u petak, 1. lipnja, doći će do promjene rasporeda, a sama nastava bit će drugačije organizirana.


Prva tri sata odvijat će se uobičajena nastava prema rasporedu koji je prikazan malo niže, a četvrti sat održat će se u obrnutim ulogama: određenu nastavnu jedinicu odradit će učenici.

U 11:00, nakon nastave, u sportskoj dvorani održat će se koncert školskog benda, a u 11:30 podijelit će se priznanja učenicima koji su osvojili jedno od prva tri mjesta na županijskim, međužupanijskim i državnim natjecanjima i smotrama.

U 12:00 finalnu utakmicu školskog prvenstva u nogometu odigrat će 4. G i 3. P


Mole se dolje navedeni učenici da dođu na podjelu priznanja u petak u dvoranu povodom dana škole. Priznanja dobivaju učenici koji su osvojili jedno od prva tri mjesta na županijskom natjecanju i na državnom

NOGOMET (mladići)

- 1. mjesto na županijskom natjecanju, 1. mjesto na poluzavršnici, 5. mjesto na državnom natjecanju

- Učenici:

Kristijan Starešina, 4. G

Lukas Stojak, 4. Mb

Marko Mlinarić, 4. Mb

Krunoslav Boroša, 4. G

Ivan Bosec, 4. G

Josip Kipa, 4. G

Alen Skozrit 3. P

Marko Vojaković, 2. Mb

Martin Bobek, 3. P

Martin Šlogar, 3. a

Matej Hoić, 3. Mb

Patrik Turk, 4. G

Belanović Kristijan, 2. G

Šimun Tuđa, 1. P                                                

NOGOMET (djevojke)

-3. mjesto na županijskom natjecanju

-Učenice:

Laura Bajs, 3. Mb

Nina Greguraš, 3. Mb

Diana Keravica, 3. Mb

Sabina Jalšavečki, 2. Mb

Petra Kucelj, 2. G

Tea Mišković, 1. Mb

Lorena Povijač, 1. Mb

Maja Pažur, 1. Ma

Valentina Stepić, 1. Ma

Antonija Šamec, 1. Ma

JessicaTkalčević, 1. Ma

CROSS (djevojke)

-3. mjesto na županijskom natjecanju

-Učenice:

Petra Kucelj, 2. G

Sabina Jalšavečki, 2. Mb

Tea Mišković, 1. Mb

Lorena Povijač, 1. Mb

OBOJKA (mladići)

-2. mjesto na županijskom natjecanju

-Učenici:

Hrvoje Harapin, 3. Mb

Kristijan Starešina, 4. G

Matej Hoić, 3. Mb

Lukas Stojak, 4. Mb

Marko Mlinarić, 4. Mb

Kristijan Hercigonja, 3. d

Patrik Turk, 4. G

David Škvorc, 2. Ma

Šimun Tuđa, 1. P

Ivan Bertić, 3. Ma

Damjan Tišljar, 3. Ma

ODBOJKA (djevojke)

-3. mjesto na županijskom natjecanju

-Učenice:

Tena Novak, 5. Ma

Diana Keravica, 3. Mb

Marina Habljak, 5. Ma

Stela Bartolović, 3. Ma

Karolina Ricijaš, 3. Ma

Nina Greguraš, 3. Mb

Petra Hrdelja, 2. Ma

Sabina Jalšavečki, 2. Mb

Maja Pisačić, 4. Mb

Karla Rašanec, 4. Mb





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju