Međunarodno online natjecanje Dabar

Autor: Daniela Usmiani, 12. 11. 2018.

Međunarodno online natjecanje Dabar provest će se u četvrtak, 15. studenog 2018., u učionici broj 18 od 11:30 do 14:45.

Molimo učenike koji su se prijavili za sudjelovanje da dođu ili tijekom zadnja dva sata jutarnje smjene ili prva dva sata popodnevne smjene.

Ukoliko još netko želi sudjelovati u natjecanju može se prijaviti prof. Danieli Usmiani.

Međunarodnom inicijativom Dabar (Bebras) promiče se informatika i računalno razmišljanje.

Stranice međunarodnog natjecanja su http://bebras.org, a hrvatsko sjedište mu je na portalu ucitelji.hr.

Organizator je natjecanja za Hrvatsku udruga “Suradnici u učenju” uz podršku Hrvatskog saveza informatičara i Visokog učilišta Algebra, CARNeta te CROZ-a.