Otvoreni dan

Autor: Krasnodor Mikša, 19. 1. 2019.

Jučer su nas posjetili učenici osnovnih škola iz Bedekovčine i Brestovca Orehovičkog kako bismo im u sklopu Otvorenog dana predstavili zanimanja i što u školi radimo.

Osnovnoškolci su u našoj školi proveli cijelo prijepodne i upoznali se sa sva tri učilišta, radionicama i poligonima škole. Tako su imali priliku vidjeti rad naših učenika u mehaničarskoj i keramičarskoj radionici, laboratorij za građevne materijale, kao i radionicu soboslikara-ličioca. Ujedno su imali priliku upoznati se s radom učenika Medicinskog učilišta, u sestrinskom kabinetu i kabinetu fizioterapeutskih tehničara.

Na kraju smo ih proveli po školi i pokazali im i Gornju školu u kojoj se obrazuju zanimanja u Poljoprivrednom učilištu.

Otvoreni dan organizirali su Obrtnička komora, Udruženje obrtnika Općine Bedekovčina i Srednja škola Bedekovčina kako bi upoznali buduće srednjoškolce s vrlo traženim strukovnim zanimanjima u Krapinsko-zagorskoj županiji.

Ostatak galerije slika možete vidjeti na službenima stranicama škole na Facebooku.