Otvoreni dan škole

Autor: Krasnodor Mikša, 30. 4. 2019.

Srednja škola Bedekovčina poziva učenike osmih razreda osnovnih škola i njihove roditelje na „Otvoreni dan“ u subotu, 4. svibnja 2019., od 9:00 do 13:00 sati.

Polazna točka razgleda i mjesto na kojem možete dobiti sve informacije bit će u glavnoj zgradi škole. Od tamo će biti organiziran razgled za skupine i pojedince svih naših prostora i zanimanja.

Naši budući učenici moći će se upoznati sa zanimanjima Poljoprivrednog učilišta u ''Gornjoj školi'', kao i s radom Pedološkog laboratorija za ispitivanje zemlje.

Na poligonu za praktičnu nastavu bit će organizirane prezentacije trogodišnjih strukovnih zanimanja u graditeljstvu: rad zidara, tesara, montera suhe gradnje, rukovatelja samohodnim građevinskim strojevima, instalatera grijanja i klimatizacija i plinoinstalatera, a na poljoprivrednom dobru i agrotehničara.

U samoj školi (glavna zgrada) osmaši se mogu upoznati s programima medicinska sestra opće njege / medicinski tehničar opće njege, fizioterapeutski tehničar, arhitektonski i građevinski tehničar, soboslikar-ličilac, mehaničar građevinskih i rudarskih strojeva, keramičar-oblagač i proizvođač keramike. Ujedno će biti prikazan i rad našeg građevinskog laboratorija.

Pokraj školske sportske dvorane nalazi se i Učenički dom u kojem se mogu saznati sve informacije o radu i boravku u učeničkom domu, kao i usluge koje pruža učenicima.

U školi možete saznati sve o zanimanjima koje obrazujemo, uvjetima upisa, praktičnoj nastavi, izvannastavnim aktivnostima i projektima u kojima sudjelujemo. Ujedno će se moći kupiti i presadnice koje su uzgojili naši učenici Poljoprivrednog učilišta.

Sve informacije o Otvorenom danu škole možete dobiti na službenoj stranici Srednje škole Bedekovčina na Facebooku, službenom kanalu škole na YouTubeusskola-bedekovcina@kr.t-com.hr ili 049/213-514 i 049/213-994.

U prilogu se nalaze i informativni leci o zanimanjima koja školujemo u našoj školi i koje ćete moći upoznati na Otvorenom danu.

Vidimo se!