Baltazar 4 - javni poziv - dopuna br. 3

Autor: Krasnodor Mikša, 11. 9. 2019.

Krapinsko-zagorska županija objavljuje 3. dopunu javnog poziva za 1 pomoćnika u nastavi za našu školu.

Županija u sklopu projekta Baltazar 4 traži 39 pomoćnika u nastavi i jednog stručnog komunikacijskog posrednika.

Sve pojedinosti poziva vezano uz prijave, radno vrijeme, dodatne uvjete, opis poslova i dodatna znanja i vještine nalaze se u Javnom pozivu u prilogu ove obavijesti.

Pisane prijave sa svim traženim prilozima podnose se na adresu: Hrvatski zavod za zapošljavanje Područni ured Krapina, Ksavera Šandora Đalskog 4, 49 000 Krapina, s naznakom „Javni poziv za podnošenje prijava za obavljanje poslova pomoćnika u nastavi/stručnog komunikacijskog posrednika za učenike s teškoćama u razvoju u odgojno-obrazovnim ustanovama – partnerima u Projektu „Baltazar 4“ za šk. god. 2019./2020.“, najkasnije u roku od osam dana od dana objave ovog Javnog poziva pri Hrvatskom zavodu za zapošljavanje.

Zainteresirani za zaposlenje u više škola (moguće se opredijeliti za najviše pet škola) dostavljaju jednu prijavu s traženim prilozima te u molbi trebaju navesti škole po redoslijedu interesa.

Dodatni Javni poziv za zapošljavanje pomoćnika u nastavi / stručnog komunikacijskog posrednika za šk. god. 2019./2020. za pojedine škole partnere u projektu Baltazar 4 raspisivat će se kontinuirano, sukladno dobivanju prethodne suglasnosti za osiguravanje podrške učenicima s teškoćama koju izdaje Ministarstvo znanosti i obrazovanja, te odluke osnivača škola o osiguranoj podršci.

Srednja škola Bedekovčina ovim javnim pozivom iskazuje potrebu za jednim pomoćnikom u nastavi.