Akcija Volim Hodanje

Autor: Krasnodor Mikša, 11. 5. 2012.

U organizaciji Plive počinje akcija ''Volim hodanje'' kojoj će se pridružiti i učenici Srednje škole Bedekovčina.

Hodajte za zdravlje, ali i za druge!

Redovitim hodanjem tijekom 30 minuta 5 dana tjedno činite dobro svome zdravlju!

U gradovima – Rijeci, Splitu, Osijeku i Zagrebu bit će organizirane rute hodanja prema kojima će PLIVA donirati 1 kunu za svaki prehodani kilometar.

1. Hodaj s nama u akciji volim hodanje!

2. Ruta je škola - Bajeri. Hvala ti, donirao si 1 kunu za svaki prehodani kilometar!

3. Želiš li udvostručiti svoju donaciju, postavi svoju fotografiju s akcije volim hodanje na www.facebook.com/VOLIMHODANJE.

Od ponedjeljka 14. do 18. svibnja 2012. profesori TZK će s učenicima za vrijeme nastave TZK i razrednici za vrijeme SRO-a hodati do Bajera i natrag.

Učinit ćemo nešto za svoje zdravlje, a i svojim koracima i prijeđenim kilometrima pomoći ćemo i drugima.

Stavite slike svoga razreda kako sudjeluju u akciji i na školske stranice Facebooka.