Prvi dan nastave u školi i učeničkom domu

Autor: Krasnodor Mikša, 4. 9. 2019.

U ponedjeljak, 9. rujna, počinje nova nastavna godina 2019./2020., u školi i učeničkom domu.

Za prvi dan nastave učenici su podijeljeni u dvije skupine prema vremenu dolaska u školu.

U 7:30 sati trebaju doći:

- prvi i drugi razredi dvogodišnjih i trogodišnjih zanimanja u području graditeljstva, strojarstva i poljoprivrede (1. a, 1. b, 1. c, 1. d, 1. e, 1. f, 2. a, 2. b, 2. c, 2. d, 2. e)

-  treći i četvrti razred zanimanja arhitektonski i građevinski tehničar (3. G, 4. G)

- treći i četvrti razred zanimanja medicinska sestra opće njege / medicinski tehničar opće njege (3. Ma, 4. Ma)

-svi razredi zanimanja agrotehničar (1. P, 2. P, 3. P. 4. P).

U 13:10 sati trebaju doći:

- prvi i drugi razred zanimanja arhitektonski i građevinski tehničar (1. G, 2. G)

- treći razredi trogodišnjih zanimanja u području graditeljstva, strojarstva i poljoprivrede (3. a, 3. b, 3. c, 3. d)

- svi razredi zanimanja fizioterapeutski tehničar (1. Mb, 2. Mb, 3. Mb, 4. Mb)

- prvi, drugi i peti razred zanimanja medicinska sestra opće njege / medicinski tehničar opće njege (1. Ma, 2. Ma, 5. Ma).

Okupljanje učenika bit će organizirano na školskom igralištu, a tada će svaki razred krenuti sa svojim razredom prema predviđenim učionicama. U slučaju kiše, okupljanje će se organizirati u školskoj dvorani.

Učenički dom otvara se u nedjelju, 8. rujna, i primat će učenike od 14:00.

Roditeljski sastanak za učenike prvih razreda u učeničkom domu održat će se isti dan u 17:00 u domskoj blagovaonici.