Obavijest o organizaciji nastave u ponedjeljak, 14. listopada 2019.

Autor: Krasnodor Mikša, 13. 10. 2019.

Dragi učenici, poštovani roditelji,

Prema redoslijedu utvrđenom od strane Sindikata hrvatskih učitelja i Nezavisnog sindikata zaposlenih u srednjim školama Hrvatske, u ponedjeljak, 14. listopada 2019., štrajkat će zaposlenici školskih ustanova, između ostalih i u Krapinsko-zagorskoj županiji.

Stoga se u ponedjeljak, 14. listopada, nastavlja i štrajk zaposlenika Srednje škole Bedekovčina.

Nastava se u jutarnjoj smjeni neće održati  i učenici nisi obavezni doći u školu.

Informacije za poslijepodnevnu smjenu bit će objavljene tijekom prijepodneva u ponedjeljak, 14. listopada 2019.

Adresa na kojoj učenici i roditelji mogu zatražiti informacije vezano uz štrajk: 049 213-514 ili sskola-bedekovcina@kr.t-com.hr ili sskolabedekovcina@gmail.com. I 095 340 08 64 (ravnateljica, Vera Hrvoj, prof.)

Hvala na razumijevanju.

Vera Hrvoj, ravnateljica SŠ Bedekovčina