Otvoreni dan škole

Autor: Krasnodor Mikša, 31. 5. 2012.

Srednja škola Bedekovčina otvorila je svoja vrata svim budućim učenicama. U subotu, 26. svibnja, organizirali smo Otvoreni dan škole.

Od 9 do 13 sati svi zainteresirani učenici-osmaši mogli su razgledati i osjetiti kako radi Škola i što ih očekuje ako se upišu u jedno od zanimanja koja postoje u našoj školi. Sadašnji učenici i profesori prezentirali su zanimanja, kako u školi tako i na mnogobrojnim praktitkumima. Budući učenici Srednje škole Bedekovčina bili su u samoj školi, u voćnjaku, vinogradu i plasteniku upoznali su se s radom budućih poljoprivrednih tehničara, posjetili su zdravstvene kabinete budućih medicinskih i fizioterapeutskih tehničara, prikazano im je crtanje i rad na računalu budućih građevinskih tehničara. Na mnogobrojnim poligonima i u stručnim kabinetima mogli su se upoznati s radom i nastavom trogodišnjih zanimanja koja se školuju u Bedekovčini.

Posjetili su nas osmaši iz Brestovca Orehovičkog, Budunščine, Svetog križa Začretja i OŠ Augusta Cesarca iz Krapine. Bilo je i mnoštvo pojedinaca s roditeljima koji su došli vidjeti što se ovdje radi.

Tjedan dana ranije posjetili su nas i učenici iz OŠ Bedekovčina i OŠ Lobor.

Kako je bilo, pogledajte u galeriji.