Obavijest vezana za aktivnosti u ponedjeljak

Autor: Daniela Usmiani, 15. 3. 2020.

Dragi učenici,

lijepo vas molimo da se sutra svi učenici prijave u svoje virtualne razrede.

Molimo vas da ne pokušavate ujutro komunicirati s razrednikom u virtualnim razredima obzirom da je objavljen raspored rada u virtualnim učionicama kako ne bi došlo do zagušenja. 5.Ma razred zajedno s 4. razredom.

Vaši razrednici će vam do 13.00 staviti prve obavijesti te vas molimo da ih pažljivo pročitate i da poštujete pravila ponašanja u virtualnom okruženju. Nakon toga ćete zajednički isprobati sve mogućnosti koje Yammer nudi, te dogovoriti rezervne mogućnosti komuniciranja u slučaju da bude nekih problema s radom aplikacije.

Ukoliko netko ima velikih problema s prijavom u Yammer ili sa pristupom Internetu molimo vas da pošaljete mail svojima razrednicima sa školskih adresa.

U utorak ćete zajedno s predmetnim nastavnicima dogovoriti komunikaciju, aktivnosti i zadatke.

Od ponedjeljka, 16. ožujka, viši razredi osnovne škole (5., 6., 7. i 8. razred) i srednjoškolci će imati mogućnost pratiti online nastavne sadržaje i putem Sportske televizije.

U srijedu svi zajedno krećemo s nastavom na daljinu.

Sretno svima!