Staro u novo - izložba

Autor: Krasnodor Mikša, 7. 6. 2012.

Za Dan škole postavljena je i izložba starog školskog namještaja koji su u akciji "Staro u novo" obnovili članovi Volonterskog kluba naše škole.

Pored izloženih komada namještaja, svi zainteresirani imaju priliku vidjeti i opis korištenih tehnika - decoupage - salvetna tehnika i shabby chic - stil u kojem je namještaj obnovljen. Osnovni pojmovi o tim tehnikama i općenito o recikliranju smješteni su u nekima od ukrašenih okvira. U ovih nekoliko dana otkada je izložba postavljena vidljivo je da učenici rado borave u tom prostoru i na radost volontera koriste ga. Tako će sigurno i njihov trud biti očuvan i cijenjen.

Galerija.