Upisi u školsku godinu 2012./2013.

Autor: Krasnodor Mikša, 13. 6. 2012.

Prema odluci Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta Srednja škola Bedekovčina objavljuje natječaj za upis u 1. razred i smještaj u učenički dom za školsku godinu 2012./2013.

O područjima koja upisuje škola, uvjetima i dokumentima koje kandidati na upise moraju donijeti možete saznati u dokumentu Natječaj na dnu stranice. Također možete saznati sve i o upisnim rokovima koje je objavilo Ministarstvo.

Sve ostale informacije o upisima i zanimanjima možete saznati u školi i na školskim mrežnim stranicama (link).

Na stranicama škole, pod linkom Upisi 2012./2013., možete pronaći i Prijavnicu na natječaj za upis u 1. razred, kao i njenu popunjenu varijantu. Prijavnicu isprintajte i popunjenu donesite s ostalim potrebnim papirima (vidi natječaj) na dane prijava.

Priloženi dokumenti:
NATJECAJ_za_upis_u_1.r._2012.doc (88.50 KB)