Jesenski rok državne mature

Autor: Krasnodor Mikša, 23. 8. 2012.

Polaganje ispita državne mature u jesenskom roku počinje s Hrvatskim jezikom u ponedjeljak, 27. kolovoza 2012.

Svi ispiti održat će se prema rasporedu za jesenski rok državne mature postavljen na stranicama Nacionalnog centra za vanjsko vrednovanje obrazovanja i na osobnim stranicama pristupnika na Postani-student.

Ispiti će se polagati u gornjoj školi prema danoj satnici. Svi učenici dužni su doći najmanje 30 minuta prije pisanja pojedinog ispita s potrebnim priborom navedenim u ispitnom katalogu za pojedini predmet.

Za sva ostala pitanja dostupni smo u školi, na adresi elektorničke pošte matura.bedekovcina@gmail.com i na Facebooku.