Informacije o početku 2020./2021. školske godine

Autor: Daniela Usmiani, 3. 9. 2020.

Dragi učenici, poštovani roditelji,

Na početku smo nove školske godine. Nadamo se da ste se odmorili i da kao i mi, djelatnici Srednje škole Bedekovčina, s nestrpljenjem očekujete početak nastave. Učenicima koji su se ove školske godine upisali u našu školu zahvaljujemo na ukazanom povjerenju i nadamo se da će vam odabrano zanimanje biti izvor znanja i radosti.

Nastava započinje u ponedjeljak, 7. rujna 2020., prema rasporedu:

U jutarnju smjenu u 8,00 dolaze učenici :

1. P - agrotehničar

1. a - tesar, monter suhe gradnje

1. b - rukovatelji samohodnim građevinskim strojevima, mehaničar poljoprivredne mehanizacije

1. c - cvjećar, keramičar-oblagač

1. d - instalater grijanja i klimatizacije

1. e - pomoćni proizvođač keramike

1. f - soboslikar ličilac dekorater

U poslijepodnevnu smjenu, u 13,15 sati dolaze učenici:

1. G - arhitektonski tehničar, građevinski tehničar

1. Ma - medicinska sestra/medicinski tehničar opće njege

1. Mb - fizioterapeutski tehničar

3. Ma - medicinska sestra/medicinski tehničar opće njege

Okupljanje učenika bit će na igralištu škole, a u slučaju loših vremenskih uvjeta u sportskoj dvorani.

Učenici koji dolaze u školu prvi dan nastave imat će satove razrednog odjela sa svojim razrednicima.

Učenici ostalih razreda imat će nastavu SRO-a on line,  a o terminu održavanja obavijestit će ih razrednici.

Sve informacije vezane uz početak školske godine, raspored sati, organizaciju nastave, vježbi i praktične nastave učenici će dobiti od svojih razrednika.

Nastavni sat skraćuje se na 40 minuta. Raspored trajanja satova i odmora nalazi se u privitku ove obavijesti.

Sukladno preporukama HZJZ-a molimo roditelje i učenike da svakodnevno mjere tjelesnu temperaturu te u slučaju povećane tjelesne temperature (iznad 37,3 °C) ostanu kod kuće i o tome obavijeste školu.

Dragi roditelji i učenici, na početku smo još jedne zahtjevne i izazovne školske godine.

Zajedničkom suradnjom, razumijevanjem i tolerancijom, odgovornošću i brigom za zdravlje sebe i drugih, vjerujemo da ćemo uspjeti prevladati sve poteškoće.

Svim učenicima želimo dobrodošlicu u školu i puno uspjeha u novoj školskoj godini.

Djelatnici Srednje škole Bedekovčina

Priloženi dokumenti: