E-bonton

Autor: Krasnodor Mikša, 14. 9. 2012.

Novi komunikacijski kanali, moderne tehnologije, nedostatak vremena i težnja ka pojednostavljivanju i ubrzavanju protoka sve većeg broja informacija nužno utječu na prirodu komunikacije i pravila lijepog ponašanja. “Stara” pravila pritom ne prestaju vrijediti – štoviše jedno od nepromjenjivih pravila i dalje ostaje: “Ponašaj se prema drugima onako kako želiš da se drugi ponašaju prema tebi”.

Autori su ovog priručnika fejsbukovci, tviteraši, blogeri i forumaši, svakodnevni korisnici društvenih mreža koje je HT pozvao da podijele svoje ideje, odnosno da svojim prilozima pomognu osmisliti prvi hrvatski priručnik (ležeran, ponekad i duhovit) za lijepo ponašanje na društvenim mrežama.

E-bonton možete preuzeti na donjoj poveznici.

Priloženi dokumenti:
e_bonton.pdf (1.06 MB)