Probna matura 2013.

Autor: Krasnodor Mikša, 10. 10. 2013.

Probna matura iz Matematike održat će se u subotu, 19. listopada 2013., u 9 sati, za sve maturante četverogodišnjih zanimanja.

Učenici su dužni doći u školu u pola 9 kada će početi prozivanje po učionicama. Ispit se piše 150 minuta i potrebno je na ispit donijeti pribor za pisanje (kemijska i obična olovka, ravnalo, šestar, trokut i digitron). Na probni ispit donesite i isprintane Knjižice fomula koje se, ovisno o razini, nalaze na dnu ove vijesti.

Uz sebe u razred učenici mogu unijeti samo navedeni pribor i osobni dokument sa slikom.

Na dnu ove vijesti možete preuzeti skraćeni Pravilnik o polaganju ispita državne mature koji je potrebno pročitati.

Ispitni koordinator

Krasnodor Mikša