Prvo mjesto na Danima kruha u Loboru

Autor: Krasnodor Mikša, 19. 10. 2012.

Dana 16. listopada 2012. godine organizirano je natjecanje osnovnih i srednjih škola u Loboru povodom Dana kruha na kojem su učenici naše škole osvojili 1. mjesto i izborili nastup na državno natjecanje sljedeće godine.

Sve škole su trebale pokazati svoj trud i zadovoljiti žiri. Glavna tema naše škole bila je zimnica te smo poseban naglasak stavili da je povrće za zimnicu uzgojeno u našem plasteniku u poljoprivrednoj školi, te smo uz zimnicu poslužili i predstavili fine kukuruzne kruhove i kolače.

Za organizaciju su bili zaduženi treći razredi sa svojim razrednicima. U Lobor su školu išle predstaviti Mirjana Krajačić, Mateja Dukarić, Ines Dumbović, Dijana Gašpar i Andrea Zgorelec koje su uredile štand uz pomoć profesorice Tajane Sedak Benčić i profesora Damira Bešenića.

Cure su osvojile žiri ukusnom zimnicom i kruhovima, dekoracijom, smiješkom i pjesmom „Oko jedne hiže”.

Čekajući rezultate, pridružile su se malim plesačima te s njima otplesale i otpijevale „Savila se bijela loza vinova”. Nasmiješene i uz odličnu prezentaciju cure su osvojile prvo mjesto i predstavljat će našu školu na državnom natjecanju sljedeće godine.

Galerija.

Tekst: Andrea Zgorelec