Stipendije za učenike Krapinsko-zagorske županije

Autor: Krasnodor Mikša, 15. 1. 2013.

Krapinsko-zagorska županija raspisala je natječaj za dodjelu stipendija učenicima srednjih škola i studentima za kalendarsku godinu 2013. Natječaj je raspisan za 30 stipendija učenicima srednjih škola, po 400,00 kn mjesečno, i 30 studentskih stipendija, po 600,00 kn mjesečno.

Uvjete za natječaj možete pronaći na stranicama Županije, kao i preuzeti dokumentaciju koju je potrebno poslati.

Pravo sudjelovanja na natječaju za dodjelu stipendija imaju redoviti učenici srednjih škola i redoviti studenti koji imaju prebivalište na području Županije i koji nisu korisnici stipendije ili novčane pomoći odobrene od strane općina i gradova Krapinsko-zagorske županije ili drugih državnih tijela.