Mjesec fair playa u našoj školi

Autor: Krasnodor Mikša, 30. 9. 2022.

Srednja škola Bedekovčina u razdoblju od 1. do 30. rujna obilježila je Mjesec fair playa.

Profesorica Tatjana Tuđa u sklopu ovoga projekta na nastavi TZK-a raspravljala je s učenicima drugih i trećih razreda o značenju fair playa u našoj školi.

Učenici 2. Mb (fizioterapeutski tehničari) osvještavali su svoje znanje o fair playu pomoću motivacijskih poruka koje su snimali. Naime, dobili su četiri motivacijske poruke na hrvatskom i engleskom jeziku pomoću kojih su željeli prenijeti poruku ostalima o svijesti i ponašanju fair playa.

Učenici 3. Mb (fizioterapeutski tehničari) u uvodnom su dijelu sata čitali i komentirali knjigu Hrvatskog školskog sportskog saveza “Živjeti fair play” te su nakon pročitanog raspravljali o tome. U drugom dijelu sata učenici su bili podijeljeni u tri grupe. Svaka je grupa imala zadatak nacrtati, odnosno napisati, nešto o fair playu, a za sam kraj izabrali su jednu motivacijsku poruku koju su snimili. U galeriji pogledajte kreativne radove naših učenika.

Galerija.

Lana Haban