Drugi dio selekcije - učenici fizioterapeutski tehničari i arhitektonski i građevinski tehničari

Autor: Daniela Usmiani, 23. 10. 2022.

Dragi učenici, zahvaljujemo na vašim prijavama za sudjelovanje u mobilnostima tijekom ove školske godine.

Drugi dio selekcije odradit ćemo u dva termina.

Pozivamo učenike fizioterapeutske tehničare / tehničarke, medicinske sestre/tehničare i arhitektonske i građevinske tehničare / tehničarke da dođu u utorak, 25.10.2022. u 12:30 na drugi dio selekcije. Naći ćemo se u holu škole.

Učenici agrotehničari imat će drugi dio selekcije  2.11. u 12:30.

Učenici koji još nisu donijeli suglasnosti roditelja moraju donijeti suglasnost roditelja sa sobom. Također molimo Vas da obavezno ponesete i motivacijsko pismo ukoliko ga niste uspjeli poslati do sada.

Vidimo se!