Godišnje nagrade škole

Autor: Krasnodor Mikša, 2. 1. 2023.

23. prosinca 2022. održana je svečana sjednica Školskog odbora Srednje škole Bedekovčina na kojoj su se dodijelila godišnja priznanja za istaknute pojedince, učenike, nastavnike i vanjske suradnike tijekom školske godine 2021./2022.

Ove smo godine, iznimno zbog nemogućnosti organiziranja svečane dodjele priznanja prošle školske godine zbog pandemije Covid-19 virusom, dodijelili i priznanja za 2020./2021. školsku godinu.

Dobitnici godišnjeg priznanja za 2020./2021. su učenik Karlo Sinković, nastavnik Željko Kemec i vanjski suradnik Specijalna bolnica za medicinsku rehabilitaciju Stubičke Toplice. Dobitnici priznanja za 2021./2022. su Kristijan Kunštek, Franjo Ščapec i tvrtka Fanon d.o.o. tvornica stočne hrane.

Tekst: Daniela Usmiani, slike: Željko Pelko